Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Волонтерський рух > Перший проректор Університету Микола Кучерявенко взяв участь у благодійному аукціоні, метою якого було придбання музичних інструментів для Дитячого симфонічного оркестру KharkivMusicFest

Kharkiv Music Fest – музичний фестиваль світового рівня, започаткований меценатами і культурними діячами Харкова, який вже став візитівкою міста, – зібрав друзів і однодумців на благодійному аукціоні. Його метою був збір коштів на придбання інструментів для Дитячого симфонічного оркестру.

Серед лотів були ложа на 4 особи під час проведення фестивалю, година в якості диригента професійного оркестру, політ в літаку під керуванням одного з співорганізаторів фестивалю, футбольний м’яч Чемпіонату Європи 2012 з автографами збірної Нідерландів тощо. Сума, яку необхідно було зібрати, наближалася до 460.000 грн. Від продажу лотів було отримано близько 250.000 грн. Після завершення торгів охочі могли покласти певну суму до кошика.

Наразі збір коштів триває…