Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Звернення директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка до ректора Анатолія Гетьмана та колективу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Четвертого серпня закінчується перший етап відбору абітурієнтів на бакалаврські програми – основна сесія національного мультипредметного тесту (НМТ).

Не очікуючи остаточного завершення кампанії хочу висловити Вам слова щирої вдячності за співпрацю у реалізації цих надважливих державних проектів.

Готуючи їх реалізацію ми акцентовано спланували основне навантаження на установи вищої школи і вже перший етап нашої співпраці підтвердив обґрунтованість нашого з Вами спільного вибору.

Всі працівники тимчасового екзаменаційного центру (ТЕЦ) що створений на базі НЮУ ім. Ярослава Мудрого продемонстрували високу відповідальність та професіоналізм що гарантувало високий рівень проведення. Окремо хочу відзначити відповідальний підхід до організації ТЕЦ проректора університету Юрія Барабаша а також відповідального за ТЕЦ Володимира Шеховцова.

Особливо важливим є те, що персонал ТЕЦ у екстремальних умовах воєнного стану гарантував учасникам тестування безпечні та комфортні, в т.ч. психологічні, умови.

Критично значущим моментом для нас стала Ваша згода взяти на себе додаткові обсяги роботи замість одного з університетів у якому проведення НМТ стало неможливим.

Зазначу, що цьогорічне наше співробітництво з НЮУ ім. Ярослава Мудрого стало першим за всю історію освітніх оцінювань в Україні що ми пов’язуємо з Вашим, Анатолію Павловичу приходом на посаду ректора.
Саме такі якості які демонструєте Ви та очолюваний Вами колектив є запорукою незламності українського народу!

Впевнений у непорушності та ефективності нашої подальшої співпраці.

Ознайомитися з текстом листа можна ознайомитися за посиланням