Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Проєкт Університету «Європейські фундаментальні цінності у цифрову еру» переміг в конкурсі проєктів Жана Моне в межах програми «Еразмус+»

Проєкт «Європейські фундаментальні цінності у цифрову еру», координаторкою якого виступає Юлія Размєтаєва, к.ю.н., доцентка, голова Центру права, етики та цифрових технологій Університету отримав високу оцінку від конкурсної комісії. Він спрямований на те, щоб запропонувати структурну рамку, засновану на європейських фундаментальних цінностях, для вирішення проблем, що виникають на тлі цифровізації в Україні. З цією метою на базі Університету буде створено Міждисциплінарний дослідницький хаб з європейських фундаментальних цінностей і цифровізації. Експертна команда проєкту представлена українськими та зарубіжними дослідниками з Національного університету «Львівська політехніка», Університету Миколаса Ромеріса та Університету Центрального Ланкаширу.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого представлятимуть такі експерти як Наталія Філатова-Білоус, к.ю.н., провідна спеціалістка Центру права, етики та цифрових технологій, Тетяна Цувіна, д.ю.н., голова Центру медіації та альтернативного вирішення спорів, та Богдан Карнаух к.ю.н., доцент кафедри цивільного права №1.

Проєкт складається з дослідницької, освітньої та policy-making частин і розрахований на 36 місяців. Це перший ERASMUS Lump Sum Grant, отриманий Університетом.