Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо вступників та їх батьків переглянути запис Дня відкритих дверей на Факультеті адвокатури

⚖️Запрошуємо вступників та їх батьків переглянути запис Дня відкритих дверей на Факультеті адвокатури

Переглянути запис можна за посиланням

📌У першу чергу зверни увагу на те, що:

✅Ти навчатимешся в найсучаснішому корпусі Університету поряд з новою бібліотекою!

✅Поруч з тобою в цьому комплексі працюватимуть клуби, гуртки за інтересами, власна коворкінг-зона студентів факультету адвокатури та лабораторії.

✅Для здобування якісної освіти в твоєму розпорядженні будуть: 7 лекційних залів обладнаних проекторами для презентацій, 21 навчальна аудиторія, 2 конференц-зали.

✅У тебе будуть комфортні умови проживання-всі гуртожитки обладнанні інтернет-підключенням, спортивними залами та майданчиками і знаходяться в 20-хвилинній доступності від корпусу.

✅Вибіркові навчальні дисципліни дозволять тобі сформувати власну траєкторію навчання та самостійно обрати для себе найбільш цікаві навчальні дисципліни.

✅ Твоїми спеціальними дисциплінами стануть:

• Основи адвокатури;

• Адвокатура в системі органів захисту прав та інтересів людини і громадянина;

• Практикум з адвокатури;

• Міжнародні стандарти адвокатури;

• Адвокат у судово-контрольному провадженні;

• Адвокат в особливих порядках кримінального провадження;

• Організація діяльності адвокатури

• Альтернативні способи вирішення цивільних справ ;

• Актуальні проблеми сімейного і спадкового права;

• Проблеми кримінально-правової кваліфікації.

✅ Окрім навчального процесу ти матимеш змогу брати участь у практичних заходах, лекціях та вебінарах у позанавчальний час, за участю Ради адвокатів Харківської області, практикуючих адвокатів, керівників адвокатських об’єднань та інших фахівців у галузі права.

✅На тебе чекають освітні екскурсії до Верховного Суду, місцевих та апеляційних судів, експертних установ, органів державної влади, Ради адвокатів Харківської області та ін.

✅У майбутньому ти матимеш переваги серед конкурентів, тому що навчаючись на факультеті адвокатури ти отримаєш не тільки широку обізнаність із викликами практичної юриспруденції, але і додаткові вагомі привілеї у працевлаштуванні до юридичних компаній-лідерів українського та міжнародного юридичного бізнесу.

✅На базі Факультету створена Школа помічника адвоката «Paralegal School» в рамках виконання Меморандуму про співробітництво між Адвокатськими об’єднаннями «Голянд, Полатай і партнери», «Капустін і партнери», «Рух», ТОВ «Патентне бюро «Михайлюк, Сороколат і партнери», ТОВ «Юридична фірма «AURUM» та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого.

✅Ти матимеш найкрутішу практику в Національній асоціацій адвокатів України, або обиратимеш між: радою адвокатів, кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури, центром і бюро з надання безоплатної правової допомоги, або адвокатськими об’єднаннями.

Сторінки Факультету адвокатури в соціальних мережах:

Сторінка на сайті

Інстаграм

Телеграм канал

Телеграм чат (бакалаврат)

Телеграм чат (магістратура)

роб. 057-757-76-30

моб. 093-163-45-61

fadv@nlu.edu.ua

☎️Безкоштовний номер служби підтримки вступників до нашого Університету – 0800311777

🌐Телеграм канал для вступників