Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо вступників та їх батьків переглянути запис Дня відкритих дверей на Факультеті міжнародного та європейського права

⚖️Запрошуємо вступників та їх батьків переглянути запис Дня відкритих дверей на Факультеті міжнародного та європейського права

Переглянути запис можна за посиланням

📌Мрієш про сучасну професію і можливість працювати по всьому світу? Тоді читай уважніше:

✅Ти навчатимешся в найцікавішому підрозділі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

✅Ти сам обираєш мову, якою здобуватимеш освіту! Адже вивчення іноземної мови комплексно поєднане з кваліфікованою правознавчою підготовкою.

✅У тебе будуть гарні умови як для науково-дослідницької роботи та навчання, так і для відпочинку та дозвілля: 8 лекційних залів, 5 комп’ютерних класів для занять, зала для проведення конференцій, сучасна читальна зона та 2 спортивних зали.

✅Для тебе буде забезпечено комфортний побут-затишний студентський гуртожиток зі зручною інфраструктурою поруч. 20 хвилин твого часу-і ти вже в навчальному корпусі!

✅Випускники факультету обіймають високі посади у центральному апараті, працюють у закордонних установах МЗС України а також на посадах в органах державної влади та місцевого самоврядування, міжнародних організаціях та приватних фірмах.

Твоїми спеціальними дисциплінами стануть:

• Право Європейського союзу

• Міжнародне приватне право

• Міжнародне публічне право

• Право міжнародних організацій

• Дипломатичне консульське право

✅ Ти зможеш потрапити до команд факультету, які беруть участь у змаганнях з міжнародного комерційного арбітражу, міжнародного гуманітарного права, у програмі судового змагання з міжнародних спірних питань імені Телдерса (Нідерланди), імені Джессопа (США), імені В.Віса (Австрія) і провести найцікавіші роки свого життя пліч-о-пліч з кращими друзями!

Сторінки Факультету міжнародного та європейського права в соціальних мережах:

Сторінка на сайті Університету

Інстаграм

Телеграм канал

роб. (057) 7577226,

роб. (057) 7577267,

моб. +38 (068) 694-99-54 Валерія

faculty7@nlu.edu.ua

☎️Безкоштовний номер служби підтримки вступників до нашого Університету – 0800311777

🌐Телеграм канал для вступників