Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Виробнича практика для студентів 4-го курсу на базі Юридичної клініки Університету!

Для студентів, у яких є бажання набратися досвіду та розвʼязувати цікаві кейси, Університет надає можливість проходження виробничої практики на базі Юридичної клініки Університету.

Виробнича практика студентів 4-го курсу освітнього ступеня «Бакалавр» денної і заочної форми навчання триватиме з 08.01.2024 по 18.02.2024 року.

Проходження практики можливе в дистанційній формі.

Для проходження виробничої практики на базі Юридичної клініки Університету необхідно попередньо заповнити реєстраційну форму за посиланням