Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Випускника Університету Миколу Корнелюка призначено заступником Голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК)

22 квітня 2024 року Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Віктор Павлущик призначив своїм заступником Миколу Корнелюка. Він має більш ніж  20-річний досвід роботи в державних органах, зокрема, у сфері протидії корупції. Це призначення має суттєво посилити команду НАЗК.

Микола Корнелюк у 2003 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого (нині – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого) за фахом правознавство, юрист.

У 2005-2009 роках працював у слідчому управлінні прокуратури Київської області. З 2009 по 2015 роки був старшим слідчим, слідчим в особливо важливих справах, заступником начальника слідчого відділу управління з розслідування корупційних злочинів, скоєних службовими особами, які займають особливо відповідальне становище Головного управління нагляду у кримінальних провадженнях Генеральної прокуратури України.

У 2015 – 2018 роках обіймав посаду заступника прокурора Житомирської області.

З 2018 по 2023 роки – старший детектив, заступник керівника відділу Національного антикорупційного бюро України.

До призначення на посаду заступника Голови НАЗК майже рік був начальником одного з управлінь Служби безпеки України.

Вітаємо пана Миколу з призначенням на нову високу та відповідальну посаду та бажаємо нових професійних звершень!