Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Вітаємо студента Університету Артема Дуленко із заслуженим статусом Чемпіона Європи з гирьового спорту та Майстра спорту України міжнародного класу з гирьового спорту!

Студент Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Артем Дуленко виборов шість перших місць і одне друге місце на Чемпіонаті Європи з гирьового спорту (м. Париж, Франція) та виконав норматив Майстра спорту України міжнародного класу з гирьового спорту. Артем Дуленко є відданим і талановитим спортсменом. Щиро вітаємо Артема з його вражаючим успіхом та бажаємо йому нових перемог на майбутніх змаганнях!