Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнського круглого столу «Публічна служба: нова архітектура та стратегії для деокупованих територій»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнського круглого столу «Публічна служба: нова архітектура та стратегії для деокупованих територій», який відбудеться 23 червня 2023 року на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у змішаній формі.

До участі у круглому столі запрошуються представники органів публічної влади, наукових установ, викладачі закладів освіти, аспіранти.

Питання для обговорення:

1. Функціонування публічної служби в умовах воєнного стану.
  2. Перспективи реформування інституту державної служби.
  3. Новели законодавства про службу в органах місцевого самоврядування.
  4. Підсилення інституційної стійкості публічної служби на деокупованих територіях.

Робочі мови заходу: українська, англійська.

За результатами круглого столу буде видано електронний збірник наукових статей, тез доповідей та повідомлень учасників круглого столу. Публікація є безкоштовною.

Умови участі в круглому столі: До 20.06.2023 року надіслати тези доповіді на адресу організаційного комітету o.m.soloviova@gmail.com Телефон для довідок +380 (67) 577 70 13.

Орієнтовний порядок роботи конференції:

• 10.00-12.30 – робота ранкового пленарного засідання.
  • 12.30-13.00 – перерва.
  • 13.00-14.30 – робота денного пленарного засідання.
  • 14.30-15.00 – підбиття підсумків конференції.

Посилання на захід у ZOOM

Ідентифікатор конференції: 921 8996 9277

Код доступу: 213753

Інформаційний лист та зразок оформлення тез доповідей

Будемо раді Вашій участі у круглому столі!