Продовжуємо спеціальний проєкт “NLU together forever”

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Продовжуємо спеціальний проєкт “NLU together forever”

Сумували? А ми знову до вас повертаємось з крутезною новиною. Ми продовжуємо свій спеціальний проєкт “NLU together forever», де ви зможете зустрітися з нашими крутезними викладачами й практиками та обмінятися власними думками, щодо тем які будуть підійматися на цьому заході.

Кожен студент – це наше майбутнє, який приходить в цей світ з власною місією. Ми, як студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого прийшли в цей світ надавати людям правову допомогу. Навчають нас цим знанням викладачі, незважаючи ні на які обставини, які відбуваються.

Тому анонсуємо вам спеціальну зустріч: 12.06.2023 об 14:00 в м. Київ – старша радниця з юридичних питань Громадської мережі ОПОРА Ольга Коцюруба та к.ю.н., доцент Павло Романюк, розберуть разом з вами тему яка цікавить кожного свідомого українця: «Після війни: які виклики для перших виборів в Україні та електорально-представницької демократії в світі (роздуми під впливом воєнного часу)».

Ти зможеш не тільки отримати інформацію, а і як поставити всі питання, які тебе турбують, так і поділитися власними думками з приводу теми заходу.

Хутчіш реєструйся

Будемо раді бачити саме тебе! До зустрічі!

Адресу заходу буде надіслано учасникам після реєстрації