Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Вітаємо начальника Військово-юридичного інституту Сергія Мельника з присвоєнням звання бригадного генерала юстиції!

Президент України Володимир Зеленський Указом №103/2022 від 4 березня присвоїв звання бригадного генерала юстиції начальнику Військово-юридичного інституту Сергію МЕЛЬНИКУ.

Ми горді з того, що гідне виконання службових обов’язків керівника одного з навчальних підрозділів Університету отримує високу оцінку. Віримо, що під командуванням Сергія Миколайовича Харківщина здобуде мир!