Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Партнери Університету, наукова та юридична спільноти світу стають пліч-о-пліч із Україною

На адресу Університету надходять листи від іноземних університетів та юридичних фірм. Зокрема, свою підтримку висловили Університет Братислави та Університет Павла Йозефа Шафарика (Словаччина), Університет Савой Монблан (Франція), Університет м. Лодзь (Польща), Університет Миколаса Ромеріса (Литва), Університет Грузії, Гуманітарний Університет Грузії, Інститут захисту клімату, енергії та мобільності (Німеччина), Університет Масарика (Чехія), Університет Центрального Ланкаширу (Кіпр), а також Stevens&Bolton LLP (Велика Британія).