Ми своїх не полишаємо в біді!

13 довгих днів тому в наш дім прийшла війна. На вечір 24-го лютого в укриттях гуртожитків Університету перебувало більше 1200 студентів та співробітників Університету з маленькими дітьми. Колектив університету – це одна велика родина, в якій всі рівні та єдні. Керівництво, викладацький склад та працівники Університету доклали максимум зусиль, щоб всі, хто перебував в укриттях, були забезпечені всім необхідним: продуктами харчування, водою, ліками, речами першої необхідності та перебували в безпеці. Однак, обстановка у Харкові складна. Щоденно ворог продовжує обстрілювати наше прекрасне місто, руйнуючи цивільну інфраструктуру та наражаючи на небезпеку містян.

У зв’язку з цим, штабом оперативного реагування Університету було прийнято рішення – розпочати переїзд. У кого була можливість безпечно добратися до дому чи зупинися у родичів, автобусами транспортували до залізничного вокзалу та посадили на потяги. Всіх інших, кому нікуди переїзжати команда університету на чолі із проректорами Юрієм Барабашом та Олексієм Нестеровичем перевезла автобусами до Полтави, де всіх розмістили на базі Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Переїзд пройшов успішно, студенти, викладачі, співробітники та члени їх сімей, яких було евакуйовано, наразі, перебувають в безпеці. Таким чином, студенстька громада переміщена повністю.

Керівництво розглядає можливість розміщення бажаючих у наших друзів та партнерів – Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича та Ужгородському національному Університеті, які запропонували свою допомогу.