Звернення в.о. ректора Юрія Барабаша

Дорога університетська громадо!

Нами прийнято рішення про продовження канікул до 3 квітня. Причини всім зрозумілі.
Які наші плани на подальше? Ми віримо в нашу перемогу і плануємо з 4 квітня розпочати навчальний процес в дистанційному форматі. Зараз вносяться корективи до навчальних планів. Попередньо варіант такий:

• лекційний матеріал переноситься для самостійного опрацювання. Для цього кафедрами буде переглянуті «банки» відео-лекцій, які вже були сформовані за «пандемічний» період. До них буде наданий загальний доступ.
  • семінарські (практичні) заняття будуть оптимізовані з точки зору їх кількості та акценту на найбільш принципових темах.
  • якщо не включаться додаткові фактори, то сесії будемо проводити в синхронному (усному) режимі онлайн.
  • плануємо так само спростити атестацію бакалаврів, провівши її у форматі одного усного іспиту (попередньо так само онлайн). Строки проведення сесій та атестації будуть переглядатись з урахуванням позиції МОН щодо скасування цього року ЄФВВ та ЄВІ.
    Наголошую, що це попередні плани, які будуть переглядатись ще до 4 квітня.

Зараз паралельно відбувається процес нарахування ординарної та соціальної стипендій. Про реальні строки буде повідомлено пізніше.

Отримали декілька цікавих пропозицій від наших партнерів, закладів вищої освіти з інших держав щодо можливості продовження навчання для окремих студентів на їх базах. Зараз їх систематизуємо та окремо виставимо.

Віримо в нашу перемогу! Правда за нами, Слава Україні!
    В.о. ректора Юрій БАРАБАШ