Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відгуки студентів за результатами проходження програми міжнародної академічної мобільності
Анастасія Сіваш – студентка 4 курсу факультету юстиції

«За час свого навчання на бакалавріаті я мала змогу двічі відвідати Університет Миколаса Ромеріса за обміном.

Програма академічної мобільності – це must-try. Завдяки їй я мала можливість вивчити цікаві дисципліни, завести нових друзів, попрактикувати англійську, зустріти людей з різних куточків світу. Навчання за обміном збагачує не тільки з академічної, а й з соціальної точки зору, що робить цей досвід особливо цінним.

Університет Миколаса Ромеріса пропонує як гнучкий навчальний план, завдяки великої кількості дисциплін на вибір, так і активне соціальне життя, наповнене різноманітними івентами від Erasmus Student Network (ESN).

Навчання зазвичай проходить в інтерактивному форматі. Викладачі часто пропонують роботу в групах, а також презентації чи навіть створення відео в якості індивідуальних робіт. Система оцінювання складається з 10 кумулятивних балів, які можна отримати завдяки активній роботі на практичних заняттях, проміжному контролі та іспиті.

Установа приймає студентів зі всього світу. За два семестри я встигла познайомитися з людьми з багатьох Європейських країн (Італія, Франція, Німеччина, Нідерланди, Мальта, Чехія, Іспанія) та з інших більш віддалених куточків світу (Японія, Корея, США, Бразилія та Індія). Навчання в багатонаціональному ком’юніті дивує різноманіттям думок та робить процес дійсно захопливим. Університет надає можливість познайомитися з культурами через їжу, музику та танці на щорічному international dinner. Це також гарна нагода гідно представити українську культуру. Як показує практика, іноземцям дуже подобається українська їжа!

Не менш важливим є те, що Литва активно підтримує Україну. У Вільнюсі справді приємно знаходитися, бо відчуваєш підтримку скрізь. Прапорами України увішаний весь центр міста, регулярно проводяться акції на підтримку України. За час проживання у Вільнюсі я встигла дуже полюбити це місто!

Я вдячна нашій Alma Mater за таку чудову можливість та щиро раджу університет Миколаса Ромеріса!»

Юлія Мануйлова – студентка 4 курсу факультету міжнародного та європейського права

«Ось і закінчився семестр у Mykolas Romeris University

Це був неймовірний і по-справжньому life-changing досвід! За цю можливість щира подяка Національному юридичному університету імені Ярослава Мудрого.

Чому саме MRU?

• це найбільший спеціалізований університет соціальних наук у Литві.
  • університет пропонує безліч програм для навчання англійською мовою.
  • міжнародні рейтинги підтверджують, що університет є найкращим місцем для вивчення правових наук у Литві.

Що я отримала?

• нові знання з міжнародного права та права Європейського Союзу. Дискусії на лекціях та семінарах з договірного, гуманітарного і адміністративного права безумовно лишили слід в пам’яті.
  • нові знайомства. Надзвичайно цікаві викладачі і не менш цікаві студенти різних національностей.
  • безліч наукових і культурних подій.
  • вдосконалила навички розмовної і наукової англійської мови.
  • вивчила основи литовської мови.

Тому щиро вдячна всім причетним, що ці півроку минули саме так.

Рухаємось далі!»

З питань програми академічної мобільності звертатися до відділу міжнародних освітніх програм та академічної мобільності за адресою erasmus@nlu.edu.ua