Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > В Університеті відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

14 лютого у науковій бібліотеці Університету першокурсники Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ зустрілися з ветераном – учасником бойових дій в Афганістані, кавалером ордена «За мужність» III ступеня, заступником голови громадської організації «Харківського міського союзу ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» Геннадієм ЛОМАКІНИМ.

Гість поділився з молодим поколінням майбутніх офіцерів своїми спогадами про участь у бойових діях на території Республіки Афганістан та розповів про героїзм співвітчизників-інтернаціоналістів. Учасники заходу ознайомилися з історико-документальною виставкою, присвяченою участі військовослужбовців у бойових діях на території інших держав.