Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Університет став лідером серед юридичних ЗВО за кількістю проєктів, що отримали фінансування МОН

Відповідно до Наказу МОН України № 77 від 31.01.2022 р. було визначено переможців щорічного Конкурсного відбору наукових проєктів фундаментальних та прикладних досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок, що пропонуються до виконання починаючи з 2022 року за рахунок коштів державного бюджету. Від Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого в Конкурсі брали участь чотири проєкти.

Зокрема, на базі науково-дослідницького сектору за організаційної підтримки проректора з наукової роботи Дмитра ЛУЧЕНКА було підготовлено такі проєкти: «Безпекове довкілля України: національні та міжнародно-правові аспекти» (керівник проєкту – проф. Ганна АНІСІМОВА); «Трансформація державно-правової моделі контролю місцевого самоврядування у контексті забезпечення національної безпеки, територіальної цілісності України» (керівник проєкту – проф. Світлана СЕРЬОГІНА);  «Удосконалення організаційно-правових засад захисту національних інтересів України у сфері інформаційної безпеки» (керівник проєкту – доц. Юрій РЯБУХА),  «Надання правової допомоги у цивільному процесі як складова забезпечення доступності правосуддя» (керівник проєкту – проф. Костянтин ГУСАРОВ). За результатами експертного оцінювання всі зазначені проєкти отримали високий бал та були прийняті до фінансування у 2022-2024 роках. Сума залучених до Університету коштів становить 1 мільйон 50 тисяч гривень на 2022 рік.

У 2022 році  Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого став лідером серед юридичних вишів Країни за кількістю проєктів, що отримали фінансування за результатами Конкурсу.

Щиро вітаємо творчі колективи проєктів із вагомим досягненням і зичимо натхнення та сил для успішної їх реалізації!