Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > За даними моніторингу МОН Університет має найвищий показник працевлаштування випускників

Міністерство освіти і науки України оприлюднило звіт моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої та фахової передвищої освіти.

Серед 138 ЗВО, стосовно яких здійснювався аналіз, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого потрапив до 15 відсотків тих, які продемонстрували найвищий з можливих показник працевлаштування. За оцінкою зайнятості випускників (68,11%) ми посіли дев’яте місце.

Крім того Університет став єдиним представником серед університетів Харківської області в ТОП 20 та кращим серед правничих ЗВО України.

За даними моніторингу, для інтегрованих у ринок праці професій або секторів економіки, де найбільшим роботодавцем виступає держава частка зайнятих випускників за спеціальністю право та міжнародне право складає 66,30%, що є 2-им показником.

Дякуємо нашим випускникам за те, що своєю наполегливою працею та професійним підходом до справи зміцнюють авторитет Університету в Україні й у світі!

Ознайомитися з повним звітом можна за посиланням

Нагадаємо, що нещодавно Університет став кращим юридичним ЗВО в Україні за даними рейтингу цитованості провідних вчених у профілях Google Scholar