Сила Університету – у єдності його колективу!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Сила Університету – у єдності його колективу!
Сила Університету – у єдності його колективу!

Штаб оперативного реагування Університету працює в посиленому режимі.

У важкі для Харкова й усієї держави дні керівництво, викладачі та студенти об’єднали зусилля для того, щоб велика університетська родина була забезпечена найнеобхіднішим.

Зокрема, налагоджено доставку медикаментів, продуктів харчування та предметів особистої гігієни до всіх університетських гуртожитків. У гуртожитках облаштовано укриття від бомбардувань, підготовлено місця для надання первинної домедичної допомоги.

Якщо у когось із вас є потреба в медикаментах, повідомте нас, заповнивши гугл-форму .

Зберігайте спокій, бережіть себе й близьких, дбайте про тих, хто цього потребує! Цим ми наближаємо Перемогу!