Офіційне звернення Штабу оперативного реагування Університету

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Офіційне звернення Штабу оперативного реагування Університету
Офіційне звернення Штабу оперативного реагування університету

Просимо всіх, у першу чергу, подбати про свою безпеку, дотримуватись розпоряджень державних органів влади та зберігати спокій та холодний розсуд.

Упевніться, що ви в безпечному місці, знаєте, де найближче укриття/бомбосховище, маєте запаси води і їжі, теплого одягу. По можливості допоможіть знайомим, які цього не знають чи не можуть туди дістатися.

Почувши сирени, негайно прямуйте до найближчого бомбосховища або укриття. У підвальних приміщеннях наших гуртожитків облаштовано укриття, вони відкриті цілодобово. Будь-яка сирена — це тривога! Будьте уважні, реагуйте на усі сповіщення та йдіть до укриттів.

Просимо не поширювати фото, відео та текстову інформацію про пересування військової техніки сил безпеки та оборони України в соціальних мережах та месенджерах.

Просимо не поширювати в студентських чатах чутки та інформацію, свідком якої ви не були. Вона дуже часто не відповідає дійсності. Довіряйте інформації, розміщеній тільки на офіційних, верифікованих каналах (вони обов’язково із синьою галочкою): СБУ, МВС, Офіс Президента України тощо.

Переконайтесь, що виходи на дах гуртожитків чи багатоквартирних будинків, в яких ви перебуваєте, надійно зачинені.

Якщо бачите дивні позначки на дорогах/будівлях поблизу гуртожитків замальовуйте їх або присипайте землею, брудом, заливайте смолою. Будьте пильними і обов’язково повідомляйте про них поліцію за телефоном 102 або представника адміністрації в гуртожитках.

Не чіпайте боєприпаси, їх частини чи речі, схожі на них, а також дитячі іграшки, мобільні телефони й цінні речі – вони можуть бути начинені вибухівкою.

У зв’язку з військовим станом у Харкові комендантська година буде тривати з 18:00 до 6:00. Закликаємо максимально обмежити пересування ще до початку комендантської години. Розраховуйте свій час, якщо залишаєте гуртожиток чи житло.

Кому життєво необхідні медикаменти, просимо заповнити гугл-форму проcимо вказувати тільки ті, які критично необхідні. Спробуємо допомогти з придбанням та підвезенням.