Сумували за проєктом «NLU together forever» у різних містах?

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Сумували за проєктом «NLU together forever» у різних містах?

Впевнені, що так! Ми хочемо продовжувати стару, добру традицію офлайн-зустрічей викладачів із нашими студентами.

Комунікація з викладачем та студентами університету, отримання корисної інформації на юридичну тематику, нові знайомства – одними словом, крутий нетворкінг – усе те, до чого ти можеш долучитися вже на наступних вихідних.

Отже, анонсуємо вам розклад зустрічей:

04.11 о 12:00 в м. Київ – к.ю.н., доцент Ануш Туманянц, тема: «Концепції недопустимості доказів у кримінальному провадженні: зарубіжний досвід та вітчизняна судова практика»;

04.11 о 14:00 в м. Харків – к.ю.н., ас., Ірина Череватенко та суддя-спікер Жовтневого районного суду м. Харків, к.ю.н. Віталій Марченко, тема: «Судова та нотаріальна практика щодо оформлення спадщини».

Реєстрація за посиланням

Адресу місця, де будуть проходити зустрічі, ми надішлемо електронною поштою після реєстрації.

Чекаємо усіх охочих! До зустрічі!