Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Центр досконалості верховенства права та європейських цінностей ім. Жана Моне при Школі права Університету Центрального Ланкаширу на Кіпрі запрошує на CRoLEV Citizen Festival

Центр досконалості верховенства права та європейських цінностей ім. Жана Моне (CRoLEV) при Школі права Університету Центрального Ланкаширу на Кіпрі (UCLan Cyprus) запрошує на свій CRoLEV Citizen Festival для молоді, студентів, дослідників, науковців, фахівців, неурядових організацій, представників громадянського суспільства та всіх громадян, які проживають на острові Кіпр та за його межами, зацікавлених в активних громадянських ініціативах, особливо з огляду на майбутні вибори до Європейського парламенту.

Громадянський фестиваль CRoLEV розгортатиметься протягом цілого дня з окремими заходами на тему Participatory Democracy та Civil Society Forum, що просуватимуть та візуалізуватимуть верховенство права та європейські цінності в різних формах.

Дата: П’ятниця, 17 листопада 2023 року

Місце проведення: Кіпрський кампус UCLan (деякі сесії будуть гібридними через MS Teams)

Час: 09:30-19:00 за кіпрським часом

Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з флаєром нижче.

Реєстрацію та програму заходу буде опубліковано пізніше за посиланням.

Для отримання додаткової інформації надішліть електронний лист команді CRoLEV за адресою crolev@uclancyprus.ac.cy або відвідайте сайт.