Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти Університету відвідали Касаційний адміністративний суд та Кловський палац

👉⚖️Студенти 1-5 курсів різни факультетів Університету здійснили ознайомчий візит до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду та Кловського палацу.

👍Програма заходу була насиченою та цікавою. Зокрема студенти зустрілися з випускником нашого Університету, головою Касаційного адміністративного суду Михайлом Смоковичем та працівниками суду з різних структурних підрозділів. Михайло Іванович поділився своїм досвідом роботи в судовій системі, дав цінні поради щодо вибору майбутньої кар’єри та відповів на численні запитання.

😳Студентів ознайомили із роботою різних структурних підрозділів суду: канцелярією суду, залом судових засідань, архівом та іншими. Крім того, студенти взяли участь в ініціюванні судового процесу, де змогли відчути себе в ролі суддів, адвокатів, прокурорів.

😍Візит до Кловського палацу та Касаційного адміністративного суду став для студентів незабутнім досвідом. Вони отримали цінні знання про роботу судової системи, познайомилися з видатними юристами та відчули себе частиною правосуддя.

🤝Це черговий чудовий приклад того, як Університет співпрацює з практикуючими юристами та органами державної влади, щоб дати студентам найкращу юридичну освіту.