Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студент першого курсу факультету юстиції Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Вісков Назар став срібним призером Кубку Європи з боротьби дзюдо

Клуб спортивних видів боротьби Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з радістю вітає студента першого курсу факультету юстиції, Назара Віскова та його тренера, та батька Дмитра Віскова зі здобуттям срібної нагороди на Кубку Європи з боротьби дзюдо серед дорослих. Назар змагався в Ризі та показав чудові результати на турнірі, який був його другим міжнародним змаганням на дорослому рівні.

Назар Вісков продемонстрував свій високий рівень підготовки та впевненість на турнірі, здолавши суперників з Польщі та Словенії в своїй підгрупі, а потім перемігши естонця Марка Ціркіна у півфіналі. У фіналі Назару довелося зіткнутися з представником Ізраїлю Адамом Язаном, який виявився сильнішим, але тим не менш Назар продемонстрував велику силу духу та боротьби до останнього.

Ця срібна нагорода є дебютною для Назара на дорослому рівні та показує його потенціал для подальшого зростання та досягнення нових спортивних цілей. Також, це визнання важкої роботи та відданості, що дали можливість здобути цю вагому нагороду.

Клуб спортивних видів боротьби Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого бажає Назару подальших перемог та успіхів у майбутньому та пишається його досягненнями!