Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Сьогодні святкує свій День народження бригадний генерал юстиції, начальник Харківського гарнізону, начальник Військово-юридичного інституту нашого Університету – Сергій Мельник!

Прямо зараз серед тисяч відважних воїнів Ви відстоюєте на фронті нашу свободу та незалежність. Саме завдяки хоробрим бійцям, які мужньо боронять Україну, у нас є можливість мати теперішнє та будувати майбутнє.

Від усього колективу вітаємо з Днем народження і бажаємо наснаги та натхнення! Нехай кожен день буде успішним, кожен вчинок – гідним, кожна ідея – відмінною, кожне слово – твердим, а кожна дія – впевненою. Бажаємо здоров’я, відваги та стійкості! Щиро віримо в Вас і бажаємо перемог: як особистих, так і головної для всіх Перемоги нашої країни!

Боріться за країну, за нашу спільну Перемогу, а ми забезпечимо Вам надійний тил!