Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Захищаючи Україну від російських окупантів, на передовій загинув випускник Університету 2001 року, харківський адвокат, керуючий партнер об’єднання ACF Partners, доброволець, військовослужбовець групи спеціального призначення – Дмитро Антоненко.

Дмитро завжди був відданим патріотом України. З 2014 року активно займався волонтерською діяльністю. На захист держави зі зброєю в руках він став з перших днів повномасштабного вторгнення рф.

27 червня військовослужбовці групи спеціального призначення, серед яких був і солдат Антоненко, перебували в західній околиці населеного пункту Слатино з бойовим завданням корегування вогню артилерії за допомогою квадрокоптеру. Відстежувався противник, що проводив наступальні дії у населеному пункті Дементіївка Харківської області. Приблизно о 21:30 російськими окупаційними військами було здійснено обстріл бойових порядків групи з реактивної системи залпового вогню, внаслідок чого Дмитро Антоненко отримав осколкові поранення голови, несумісні з життям.

Без батька лишилася дочка Олександра, без чоловіка – дружина Тетяна, Україна втратила свого сина, патріота, героя. Кожна з втрат є непоправною, болючою…

Реквізити картки для допомоги сім’ї: 4149439000241152 Леньова Тетяна Дмитрівна.
Вічна Пам’ять і вічна Слава Герою!
Низький земний уклін Герою України!