Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Штаб оперативного реагування Університету продовжує надавати гуманітарну допомогу
гуманітарна допомога

Штаб оперативного реагування Університету продовжує свою діяльність із забезпечення студентів, викладачів та працівників Університету продуктовими наборами, ліками та речами першої необхідності.

У цей складний час вдалося налагодити зв’язки з провізорами, зі штабами гуманітарної допомоги в різних містах України та закордоном, волонтерами, громадськими організаціями та іноземними партнерами Університету, які функціонують як цілісна команда.

Налагоджено розвантаження, фасування та транспортування гуманітарної допомоги до Харкова, а також адресну доставку по місту. Гуманітарна допомога надається не лише колективу Університету, а й дитячим лікарням, пологовим будинкам та цивільним особам, які її потребують.

Для отримання продуктових наборів та ліків телефонуйте за номером +380978420088.

Організовано автобусні перевезення всіх бажаючих з Харкова до Полтави. Записатися на рейс можна за телефоном +380682121678.