Щодо проходження виробничої практики студентами 4-го курсу

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Щодо проходження виробничої практики студентами 4-го курсу

Запрошуємо студентів 4-го курсу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пройти конкурсний відбір для проходження виробничої практики в органах державної влади та приватному секторі.

Важлива інформація:

Кінцева дата прийому заяв на реєстрацію у конкурсі – 01.12.2023 р.

Формат проходження практики очний, окрім вказівок на інші формати проходження практики біля назви державного органу чи юридичної компанії.

Розподіл на місця практики після проходження конкурсу замінює ваше попереднє обране місце практики автоматично!

Практика в державному секторі:

Агентство з розшуку та менеджменту активів

Формат проходження практики – очний/дистанційний.

Загальні вимоги до конкурсантів на практику в органах державної влади:

• бути студентом 4-го курсу Університету;
  • мати середній заліковий бал не нижче 80 (у ДАСУ та ДПС – не нижче 70), (для підтвердження необхідно надати довідку з деканату);
  • заповнити гугл форму та прикріпити до неї мотиваційний лист, резюме та довідку з деканту.

Практика в приватному секторі:

Юридична фірма MamunyaIP (м. Київ)

Формат проходження практики – очний/дистанційний.

Юридична фірма «AURUM» (м. Київ)

Формат проходження практики – дистанційно.

Увага, вимоги до конкурсантів на практику в приватному секторі різняться, просимо досліджувати їх окремо у гугл формі!

Протягом 3-х робочих днів з кінцевої дати прийому заяв (01.12.2023 р.) відділ кар’єрної підтримки та працевлаштування Центру рекрутингу, маркетингу та комунікації Університету повідомить про результати конкурсу, надіславши відповідні листи на електронні пошти конкурсантів. Після отримання листа конкурсанти, які пройшли відбір, мають у відповідь протягом 3-х робочих днів з моменту отримання надіслати листа з підтвердженням можливості проходження практики у відповідному органі, юридичній фірмі або співбесіди у юридичній фірмі. У випадку відсутності підтвердження у встановлений строк кандидатура знімається!

Зверніть увагу, з метою ідентифікації конкурсантів все листування здійснюється через електронну корпоративну пошту Університету – @nlu.edu.ua. Заяви, подані із зазначенням іншої електронної пошти, не будуть розглядатися.

Для запитань та консультацій

career.dep@nlu.edu.ua