Шановні судді та працівники суду, щиро вітаю вас із професійним святом!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні судді та працівники суду, щиро вітаю вас із професійним святом!

Від Княжої доби і донині система правосуддя України пройшла складний шлях становлення та перетворення на дієвий, гуманний і демократичний інструмент вирішення спорів на засадах неупередженості і справедливості. Нині ми чітко бачимо, що це єдино правильний напрям для розбудови громадянського суспільства, прогресивної держави, центром тяжіння яких є власне людина, її життя, здоров’я, честь і гідність. Значну роль у цьому процесі відігравали великі гуманісти, правники, освітяни різних епох, які змогли віднайти механізми переходу від ідеалістичного образу Феміди до дієвих інституцій правотворення.

Як ректор юридичного Університету, пишаюся, що серед них були й наші вчені, дослідники, викладачі. І сьогодні Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого готує блискучих фахівців права, суддів, прокурорів, спеціалістів військової юстиції тощо, кожен з яких своєю працею щодня захищає права і свободи українців. Знаю із досвіду, суддівська спільнота відповідально служить людям і державі, навіть виклики воєнного часу не здатні завадити їй здійснювати правосуддя.

Вдячний вам за патріотизм, чесність, відданість принципам законності і справедливості.

Бажаю вам миру, щастя, здоров’я, домашнього затишку, процвітання та нових здобутків у професії!