uken0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Освіта > Увага! 20 грудня 2022 року відбудеться онлайн презентація Проєкту Еразмус+ Жан Моне Модуль «Просування цінностей ЄС у політиках перехідного правосуддя»

У лютому 2023 року на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого стартує Сертифікатна програма “Просування цінностей ЄС у політиках перехідного правосуддя” за фінансуванням Еразмус+ Жан Моне Модуль.

Сертифікатна програма розрахована на широку аудиторію та поєднує теми цінностей ЄС та політики перехідного правосуддя. Завітайте на презентаційний воркшоп, щоб дізнатися про програму та команду експертів.

Коли: 20 грудня 2022 року, 16-18.00 (за Києвом).

Де: Zoom.

Робочі мови: українська, англійська.

Програма заходу