Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники, сьогодні відзначається День працівників суду України

З нагоди свята хочу висловити найщиріші слова подяки представникам цієї благородної професії за чесну й сумлінну працю, без якої неможливо уявити існування сучасної демократичної держави. Саме вони є гарантами справедливості та порядку в нашій країні.

Судова система – це фундаментальний ґрунт розвиненого суспільства, через який реалізується захист прав населення. Ця робота вимагає глибоких знань, милосердя і мудрості, щоб виносити зважені рішення, засновані на законі та справедливості.

В українській судовій системі працюють видатні судді, адвокати, прокурори, юристи, які завдяки своїй всебічний освіченості, досвіду, моральній міцності сприяють утвердженню верховенства права через прийняття неупереджених рішень. Радію з того, що Університет вже багато років є визнаним центром підготовки фахівців правничої галузі, наші випускники в різних куточках України бережуть честь суддівської мантії й віддано протистоять беззаконню і порушенню прав громадян. Знаю, ви несете велику відповідальність, розв’язуючи суперечливі справи та приймаючи рішення, які безпосередньо впливають на життя людей. Ця робота гідно поціновується народом України та позитивно відображається на розвитку правової свідомості суспільства.

Працівники суду – необхідна ланка в системі правосуддя України, вони виконують надважливу роль у підтримці правопорядку, вирішенні спорів і конфліктів різних рівнів, а їхній професіоналізм і неупередженість є ключовими аспектами, які допомагають державі рухатися вперед і розвиватися.

У цей особливий день бажаю вам натхнення, сил та енергії для продовження своєї місії. Нехай робота завжди приносить задоволення і гордість за щоденний чесний вибір. Зичу вам миру, міцного здоров’я, добробуту та постійного вдосконалення на професійній ниві.