Шановна Валентино Григорівно, колектив Університету щиро вітає вас із Ювілеєм!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановна Валентино Григорівно, колектив Університету щиро вітає вас із Ювілеєм!

Усі співробітники та викладачі знають вас як фахівця своєї справи, який сумлінно, якісно, з повною віддачею вже кількадесят років стоїть на захисті прав кожного, хто пов’язав свою професійну долю з нашим ЗВО.

Але найбільше цінують, звісно, ваші людські якості: велике співчутливе серце, відкриту душу, постійну готовність прийти на допомогу. Особливо відчутно це стало у часи російсько-української війни, коли горя і скрути й у державі, й у Харкові, в університетській родині значно додалося.

Та попри все ви завжди знаходите у собі сили і можливості допомогти, втішити, подарувати надію у важку хвилину. Своїм прикладом, повірте, ви надихаєте багатьох, не дозволяєте зневіритися й опустити руки під вагою життєвих проблем.

У цей погожий літній день бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття, щастя, сімейного затишку під мирним небом України. І нехай ніколи не згасає світло вашої душі, не знає виснаження людяність і милосердя.