Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Волонтери з Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – сила перемоги на фронті

Студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Даніл Касілов (факультет адвокатури) та Володимир Щербаков (факультет приватного права та підприємництва), які є засновниками фону «Допоможи Хоробрим» («Help the Brave») вкотре тримають лінію волонтерського фронту. Цього разу вони придбали для потреб Збройних сил України, які виконують завдання у Донецькій області, два позашляховики – Mersedes Benz ML 270 CDI та Nissan X-Trail.

Заступник голови Донецької обласної державної адміністрації, Вадим Філашкін, висловив свою вдячність студентам та підкреслив важливість такої ініціативи в суспільній боротьбі проти загарбників. Він зазначив, що внесок волонтерів має велике значення, оскільки від наявності відповідного транспорту часто залежить збереження життя військових. Він також висловив надію на подальшу плідну співпрацю з фондом «Допоможи Хоробрим».

Перед тим, як автомобілі були доставлені до Донецької області, вони пройшли повний технічний огляд та були пофарбовані у військові кольори. Автівки були негайно відправлені до підрозділів, де вони будуть використовуватись для виконання бойових завдань та безпеки українських військових.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого з гордістю підкреслює, що студенти Даніл Касілов та Володимир Щербаков виявили свою неймовірну відданість та відповідальність у волонтерській діяльності. Їхня ініціатива забезпечує необхідні ресурси для військових, що відстоюють суверенітет та безпеку України. Хлопці стали яскравим прикладом для всіх молодих людей та підтвердженням, що в нашій країні народжується нове покоління, яке готове підтримувати наших військових та боротися за свободу й мир!

Ми запрошуємо Вас поділитися своєю волонтерською історією, та надіслати її за електронною адресою press@nlu.edu.ua