Кожен загиблий воїн – це болючий шрам для усіх нас!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Кожен загиблий воїн – це болючий шрам для усіх нас!

Дмитро Поєдинцев

Випускник Слідчо-криміналістичного інституту Університету 2015 року.

Дмитро народився 3 червня 1993 року. З дитинства мріяв захищати права людей. Закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ (бакалавр, лейтенант МВС).  Потім – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого (магістр права). У правничій професії працював понад 8 років. Починав трудову діяльність у Київському відділі поліції м. Харків оперуповноваженим. Неодноразово отримував подяки за сумлінне виконання службових обов’язків. У 2020 році отримав Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю. Спеціалізувався на кримінальному та адміністративному праві.

«Амбітний, креативний та відповідальний, обожнював справу, якою займався та любив життя» – так згадують Дмитра колеги, близькі та друзі.

У 2015 році командир взводу лейтенант Дмитро Поєдинцев у складі добровольчого батальйону поліції особливого призначення «Харків-1» брав участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі й стримування збройної агресії російської федерації у Донецькій та Луганській областях під час проведення Антитерористичної операції на сході України (АТО).

У 2022 році з перших днів повномасштабного вторгнення російських військ в Україну він, не вагаючись, пішов служити до територіальної оборони Харкова. Дмитро загинув 25 березня 2022 року захищаючи м. Харків у складі батальйону територіальної оборони «Харків-1» неподалік населеного пункту Мала Рогань. Своє життя хлопець поклав, захищаючи рідну землю.

Він був взірцем хоробрості, відважності і стійкості. Для нього відданість обов’язку, честь та гідність вартували надзвичайно дорого. Дмитро завжди приходив на допомогу, понад усе любив рідну землю.

Академічна спільнота Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам‘ять!