Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Освіта > Програма підвищення кваліфікації «Кадри та фінанси: практичні поради для бізнесу»

Науково-освітній центр професійного розвитку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого презентує програму підвищення кваліфікації «Кадри та фінанси: практичні поради для бізнесу», проходження якої сприятиме підвищенню рівня умінь, знань та практичних навичок і розуміння принципів HR- менеджменту, правового механізму розстановки й управління персоналом, вирішення прикладних проблем,  пов’язаних з кадровими питаннями та аналіз практики їх застосування, а також щодо питань оподаткування доходу у вигляді заробітної плати чи винагороди за цивільними та трудовими договорами, контролю щодо детінізації відносин у сфері зайнятості та доходів населення та відповідальності  роботодавця за  неоформлення трудових відносин та виплату доходу найманим працівникам без оподаткування.

Розробниками та лекторами програми є викладачі кафедри трудового права, фінансового права Університету.

Програма рекомендована для:

• власників бізнесу;
  • юристів суб’єктів господарювання;
  • HR-менеджерів;
  • працівників кадрових служб та служб роботи з персоналом;
  • посадових особи органів податкової служби (державний інспектор податкового аудиту та правового забезпечення)
  • та усім, хто бажає підвищити свій рівень з кадрового та фінансового документування.

У ході курсу слухачі навчаться:

• ефективно проводити оформлення трудових відносин, розумітися на процедурі прийняття на роботу та основ військового обліку;
  • вирішувати основні проблеми правозастосування притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності працівника;
  • розуміти завдання, функції та види оцінювання персоналу та правові наслідки атестації працівників;
  • самостійно готувати проєкти індивідуальних актів з кадрових питань та локальних актів;
  • обирати більш вигідніші види договорів для оптимізації витрат на оплату праці;
  • самостійно готувати проєкти актів за результатами перевірок дотримання законодавства в сфері оформлення трудових відносин;
  • визначати особливості оподаткування доходів у вигляді заробітної плати та винагороди за цивільно-правовими договорами;
  • визначати заходи відповідальності за порушення роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) та оподаткування виплачених доходів та багато іншого.

Контакти:

Посилання на програму.

+38 (095) 217-62-28 (Viber, Telegram, зворотній дзвінок)

atc.org.ua@gmail.com