uken0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Освіта > Онлайн-курс “Human Rights Law” від професорки Американського університету в Парижі

Шановні студенти, аспіранти та викладачі! Не пропустіть онлайн-курс “Human Rights Law” від професорки Американського університету в Парижі.

Американський університет у Парижі – приватний, незалежний та акредитований університет гуманітарних наук у Парижі, Франція. Заснований у 1962 році, університет є одним з найстаріших американських вищих навчальних закладів у Європі та першим, що був заснований у Франції.

Мішель Куо – письменниця, адвокатеса і професорка. Вона є авторкою книги “Reading with Patrick”, мемуарів про наставництво та навчання колишнього студента у сільській окружній в’язниці штату Арканзас. Вона посіла друге місце в номінації “Літературна премія миру в Дейтоні” та “Книжкова премія імені Стефана Руссо за соціальну справедливість” імені Годдарда Ріверсайда, а також стала лауреатом “Читань Вошенау” в окружній бібліотеці Енн-Арбор у 2019 році. Як пишуть лауреати Пулітцерівської премії Джеймс Форман-молодший та Артур Евенчик у виданні The Atlantic, “пристрасне письмо та важко здобута мудрість вирізняють цю книгу. У всій літературі, присвяченій питанням освіти, раси, бідності та кримінального правосуддя, не було нічого подібного до “Reading with Patrick””.

Мішель працювала над захистом прав нелегальних іммігрантів, допомагала шукачам притулку та захищала ув’язнених. Вона викладала у в’язницях США, Франції та Тайваню. Мішель цікавиться питаннями грамотності, расової та соціально-економічної рівності, а також аболіціоністськими підходами до в’язниць та утримання під вартою. Вона публікувалася в The New York Review of Books, New York Times, Public Books, Los Angeles Review of Books, The Point та інших виданнях; нещодавно вона разом з чоловіком Альбертом Ву заснувала “A Broad and Ample Road”, щотижневий інформаційний бюлетень про культуру та політику Тайваню. Вона була доцентом історії, права та суспільства в Американському університеті в Парижі, де тісно співпрацювала зі студентами коледжу над питаннями соціальної справедливості, а також є запрошеним професором Національного університету Тайваню. Вона отримала ступінь бакалавра та доктора права в Гарвардському університеті.

За словами Мішель в New York Times, її книга – це “інтимна розповідь про провал систем освіти і кримінального правосуддя та спадщину рабства; про те, що література для всіх, про те, як книги об’єднують людей, і про надію на те, що з достатньою відкритістю і щедрістю ми зможемо виконати важку роботу по пізнанню один одного і самих себе”.

Курс під назвою “Human Rights Law” буде проходити щочетверга о 16:00-17:20 за українським часом з 13 квітня по 18 травня. Всього передбачено шість занять.

Професорка приділить особливу увагу трьом питанням прав людини: праву на притулок, праву на життя (судова практика щодо смертної кари) та злочинам проти людяності. Учасники виступлять з доповідями на теми, що їх цікавлять, а також візьмуть участь в інсценованих судових процесах.

Після завершення курсу учасники мають можливість отримати персональні сертифікати про проходження навчання!

Реєстрація на курс триватиме до 12 квітня 2023 року (включно) за посиланням.

Більше новин та оновлень дивіться в офіційних аккаунтах в Instagram: @nlu_official та @nlu_international