Професора Університету обрано заступником Голови Ради Вищої ради правосуддя

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Професора Університету обрано заступником Голови Ради Вищої ради правосуддя

Раді повідомити, що доктора юридичних наук, професора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, члена-кореспондента Національної академії правових наук України, Дмитра Лук’янова, обрано заступником Голови Ради Вищої ради правосуддя.

На посаду члена Вищої ради правосуддя його обрав з’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ 19 серпня 2022 року.

Щиро вітаємо Дмитра Лук’янова з призначенням на відповідальну посаду та бажаємо нових професійних і наукових здобутків та плідної роботи на благо українського народу.