Суддя ВС виступив на Факультеті слідчої та детективної діяльності

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Суддя ВС виступив на Факультеті слідчої та детективної діяльності

27 лютого 2023 року суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду Сергій ФОМІН виступив перед студентами Факультету слідчої та детективної діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого на тему: «Питання допустимості доказів у практиці Верховного Суду».

Обговорювалося питання щодо передумов допустимості отриманих доказів.

Суддя звернув увагу, зокрема, на такі аспекти як:

• доручення досудового розслідування іншому органу досудового розслідування;
  • призначення (визначення) групи слідчих;
  • тимчасовий доступ до володіння особи, подане до суду після обшуку, проведеного без ухвали слідчого судді.

Від імені Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого висловлюємо щирі слова вдячності та пошани Сергію Борисовичу у за Ваш внесок у формуванні сучасних професійних правників.