Подолавши наслідки пожежі, Університет повертається до амбіційних проєктів

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Подолавши наслідки пожежі, Університет повертається до амбіційних проєктів
Подолавши наслідки пожежі, Університет повертається до амбіційних проєктів

Вельмишановне панство, усім гарного дня!

Станом на тепер дах Головного корпусу – Тризубу відновлено Університетом без сторонньої допомоги Проте, доброчинність не буде зайвою при співфінансуванні меценатами створення сучасного мультизонального коворкінг простору Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Довготривале дистанційне/змішане навчання призводить до втрати людством комунікативних навичок, вкрай необхідних у системі взаємин Людина – Людина. Коворкінг, надію на створення якого давно плекає Асоціація випускників, має стати осереддям генерування найкреативніших ідей і втілення найпрогресивніших практик реального спілкування, навчання й проведення активного дозвілля нашою молоддю. Посильно долучитися до світлої справи не складно, не піднімаючись із канапи: ГО Асоціація випускників НЮУ імені Ярослава Мудрого, код отримувача 38158352, IBAN UA463515330000026004052314554, назва банку: Харківське ГРУ АТ КБ Приватбанк, призначення платежу: благодійний внесок на створення коворкінг простору від ПІБ.

Разом ми спроможні на неймовірне!

Василь БІЛОУС