Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Оголошується набір студентів на навчання у весняному семестрі за програмою академічної мобільності до Лісабонського університету (Португалія)

Оголошується набір студентів на навчання у весняному семестрі за програмою академічної мобільності до Лісабонського університету (Португалія) (посилання на веб-сайт ).

Вимоги до кандидатів:

мати середній академічний бал не нижче ніж 85;

володіти англійською мовою не нижче за рівень В2-С1;

мати чинний закордонний паспорт.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати документи відповідно до встановленого дедлайну та заповнити онлайн форму:

мотиваційний лист англійською мовою (до 2 стр.);

довідка з деканату про результати навчання;

копія закордонного паспорту;

відповідний сертифікат, що підтверджує рівень знання англійської мови (за наявності);

перелік наукових публікацій (за наявності);

перелік наявних сертифікатів за результатами проходження освітніх програм (за наявності).

Навчання безкоштовне! Студент оплачує лише трансфер, проживання у гуртожитку (175€ на місяць) та інші власні витрати.

Документи надсилаються до 27 листопада 2022 року (включно) за лінком

Результати будуть оголошені 28 листопада 2022 року.

У разі виникнення запитань звертайтеся до відділу міжнародних освітніх програм та академічної мобільності за адресою erasmus@nlu.edu.ua

Більше новин та оновлень дивіться в офіційних аккаунтах вInstagram: @nlu_official та @nlu_international