Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Науковці Університету взяли участь у благодійному «Київському півмарафоні Незламності 2024», який  зібрав понад 2 млн. грн. на спецобладнання для медичного добровольчого батальйону «Госпітальєри»

Київський півмарафон, який проходив 13-14 квітня у столиці України вже в 14-те, зібрав 5500 учасників, з них 5030 бігли у Києві та майже 500 – в усьому світі. У кожного учасника власна історія та своя мотивація, але всі вони об’єднані бігом.

Долучилися до благодійного забігу і д.ю.н., доцент кафедри трудового права Університету Олександр Яковлєв та аспірант кафедри трудового права Дмитро Гнесний, які показали достойні результати на своїх дистанціях.

Сьогодні біг є вкрай важливим інструментом для підтримки не лише фізичного та ментального здоров’я, а й об’єднує людей спільною метою – підтримати ЗСУ!

Цього року Київський півмарафон Незламності 2024 мав важливу благодійну ціль. Захід зібрав 1 012 568 грн, а національна мережа аптек «Бажаємо Здоров’я» додала ще 1 мільйон гривень до збору. Тож 2 млн 12 568 гривень буде направлено на придбання спеціального обладнання для евакуаційних автівок на фронт для медичного батальйону «Госпітальєри»

Дякуємо нашим колегам Олександру Яковлєву, Дмитру Гнесному та кожному бігуну, партнеру та волонтеру, хто долучився до цього благодійного забігу.

Шана та подяка військовим, які боронять Україну та кожному, хто доєднується до волонтерських ініціатив для їх підтримки.