Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Налаштовано реєстрацію електронних кабінетів та подання електронних заяв для вступників з тимчасово окупованих територій (ТОТ) та особливо небезпечних територій (ОНТ) з відображенням передбачених для них пільг (квота 2)

Нагадуємо, що квота 2 використовується при зарахуванні на 1 курс першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти за рахунок коштів державного бюджету. Квота 2 використовується за спеціальностями 081 «Право», 293 «Міжнародне право» за алгоритмом широкого конкурсу для відповідної категорії осіб.

🔸 До квоти 2 відносяться вступники:
• з тимчасово окупованих територій, відповідно до Розпорядження КМУ від 7.11.2014 року або які переселилися з неї після 1 січня 2022 року (ТОТ);
• особи, у яких місце проживання зареєстровано на особливо небезпечній території відповідно до наказу Міністерства реінтеграції окупованих територій № 75 від 25.04.2022 року (ОНТ);
🔹 Особи з ТОТ можуть брати участь у конкурсі, якщо у них:
• є документ державного зразка про повну загальну середню освіту;
відсутній документ державного зразка про повну загальну середню освіту;
• є результати національного мультипредметного тесту (ЗНО);
відсутні результати національного мультипредметного тесту (ЗНО).
🔸 Особи з ОНТ можуть брати участь у конкурсі, якщо у них:
• є документ державного зразка про повну загальну середню освіту;
• є результати національного мультипредметного тесту (ЗНО);
• відсутні результати національного мультипредметного тесту (ЗНО).

Детальніше за посиланням