Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та Адвокатське об’єднання «ADVANQ» підписали меморандум про співробітництво

Це відкриває нові можливості для наших студентів та випускників. У межах меморандуму планується реалізація інноваційних освітніх заходів, майстер-класів практиків, відкриті лекції, тренінги, організація проходження студентами виробничої практики, сприяння проходженню стажування та працевлаштуванню студентів Університету.

Адвокатське об’єднання «ADVANQ» спеціалізується на антимонопольному та конкурентному праві, розв’язанні складних та нетипових кейсів, публічних закупівлях, захисті бізнесу та власності, корпоративних спорах та білокомірцевих злочинах.

Віримо, що співпраця буде взаємовигідною та продуктивною!