Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – унікальний навчальний підрозділ Служби безпеки України

Курсанти Інституту отримують класичну освіту за спеціальністю 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність» в кращому юридичному виші країни та глибоку спеціалізовану професійну підготовку, що створює надійний базис для успішної кар’єри у спецслужбі.

Співробітники СБУ реалізують своє покликання в головній місії спецслужби – забезпечення державної безпеки. Всі хто вступає до нашого Інституту стають частиною однієї команди, яка вкладає свої навички, таланти та енергію у прагненні до забезпечення миру та світлої долі для нашої Батьківщини.

Шановний майбутній курсанте Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ, детальна інформація про правила прийому до Інституту буде розміщена на інформаційних ресурсах Університету та на наших сторінках в соціальних мережах трохи згодом.

Наразі, запрошуємо доєднатися до наших сторінок в соціальних мережах: