Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого разом із Харківським обласним центром служби крові долучився до благодійної акції здачі крові

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого є не лише однією з провідних навчальних і наукових установ країни, але і належить до числа тих, хто не залишається осторонь суспільних подій та ініціатив.

11 квітня 2023 року, за підтримки ректорату, в Університеті була організована виїздна сдача крові Харківським обласним центром служби крові для наших захисників. Здача крові – це один зі способів підтримки людей, які потребують допомоги, до того ж необхідна умова для збереження здоров’я та життя багатьох людей, які потрапляють в складні ситуації.

Ректор Університету Анатолій Гетьман у своїй промові наголосив, що участь у таких акціях не тільки є проявом громадської свідомості та відповідальності перед суспільством, але й сприяє формуванню ціннісних орієнтирів майбутніх юристів, які попереду матимуть величезну відповідальність за дотримання законності та прав людини. Він також зазначив, що такі ініціативи формують здоровий та відповідальний стиль життя. Анатолій Павлович закликав всіх студентів та працівників університету долучатися до подібних актів та проявляти активну громадянську позицію у житті суспільства якмога частіше.

Цього разу здати кров виявили бажання понад 50 членів університетської громади, серед яких були як члени ректорату (проректори Микола Кучерявенко та Юрій Барабаш), так і викладачі, співробітники та охочі студенти. Важливо зазначити, що здача крові є дуже відповідальним і серйозним кроком для кожного, хто бажає допомогти. Не можна забувати, що від цього залежить життя безлічі людей, які потребують крові у складних життєвих обставинах. Сподіваємось, що це непересічна подія для нашого Університету і що ці зусилля допоможуть тим, хто дійсно цього потребує.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого щиро дякує усім, хто взяв участь у здачі крові та проявив свою громадську свідомість та активну громадянську позицію. Бажаємо міцного здоров’я та добра усім тим, хто проявляє справжню людяність та готовність допомогти іншим. Організація сьогоднішньої події є не лише актом громадянської активності, але й свідченням того, що здоров’я та життя кожної людини має велике значення для всього суспільства. Ми повинні завжди пам’ятати про те, що здача крові – це допомога тим, хто знаходиться у складній життєвій ситуації, а також можливість зберегти життя багатьох людей!