Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Між Адвокатським об’єднанням «Юрлайн» і Університетом підписано меморандум про співпрацю
Між Адвокатським об'єднанням «Юрлайн» і Університетом підписано меморандум про співпрацю

Предметом меморандуму є встановлення та розвиток довгострокових партнерських відносин завдяки інтеграції освітнього, наукового та практичного потенціалів. Партнерство має на меті підвищення якості освіти студентів Університету шляхом набуття практичних навичок.

Документ скріпили підписами ректор Університету Анатолій ГЕТЬМАН і керуючий партнер АО «Юрлайн» Володимир ЗУБАР.

У адвокатському об’єднанні відмічають  високий рівень знань, який вже два роки поспіль демонструють студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, посідаючи призові місця у Стипендіальному конкурсі «Юрлайн». Так, стажування у Адвокатському об’єднанні «Юрлайн» 2020 року пройшла студентка міжнародно-правового факультету Анна ПАРХОМЕНКО, яка посіла 3 місце, а 2022 року – студентка господарсько-правового факультету Дарія БАНДУРА, яка посіла 2 місце.