Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Вітаємо з ювілеєм доцентку кафедри адміністративного права Ірину Володимирівну Бойко!

У цей святковий день прийміть від усіх найщиріші вітання. Ваше ставлення до справи і до людей, принциповість, справедливість, чуйність і доброта, відкритість, доступність і скромність є для нас зразком. Нам легко працювати з Вами, робити одну спільну справу, долати труднощі, радіти успіхам і досягненням. Залишайтеся завжди такою ж енергійною, працездатною і цілеспрямованою, а Ваш досвід обов’язково нам стане у нагоді під час підготовки та виховання майбутніх фахівців.

Бажаємо здоров’я, щастя, творчого натхнення, добробуту, любові і шани близьких, тепла друзів та колег.

Ректорат, профком, викладачі та співробітники
Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого