Конкурс на кращу наукову статтю, пов’язану із захистом людських прав

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Конкурс на кращу наукову статтю, пов’язану із захистом людських прав

Організатор конкурсу – Конституційний Суд України

Це унікальна можливість для вас проявити свій науковий потенціал, поділитися своїми підходами та ідеями щодо зазначеної тематики, а також зробити своє дослідження доступним для широкого загалу.
Запрошуємо студентів, аспірантів, ад’юнктів, здобувачів закладів вищої освіти взяти участь у цьому конкурсі з науковими статтями, які ви ще раніше не публікували.

Переможців конкурсу відзначать почесними грамотами Конституційного Суду України під час урочистих заходів, присвячених до Дня Конституції України.

Статтю переможця конкурсу опублікують в офіційному друкованому виданні – «Вісник Конституційного Суду України».

Наукову статтю разом із заявкою та рецензією потрібно надіслати на електронну пошту: inbox@ccu.gov.ua (із позначкою „На конкурс‟) до 1 червня 2024 року.

Деталі та умови конкурсу читайте тут
За додатковою інформацією звертайтеся за номером (044) 238-10-18.