Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Кафедра криміналістики Університету запрошує на зустріч з викладачами, відвідування Музею криміналістики та Криміналістичного полігону!

Така зустріч буде цікавою студентам, які знаходяться у Харкові та в яких є можливість особисто подивитись на чарівний та загадковий світ криміналістики та прийти на офлайн-зустріч з провідними викладачами кафедри криміналістики.

Місце проведення: Харків
Дата офлайн-зустрічі : 03.11. 2023 р. об 11.00.

Тема : «Криміналістика в цікавих фактах, інноваціях та прикладах судової та слідчої практики» (к. ю. н., доцент Дмитро Затенацький).

Тема : «Криміналістика в обличчях, кримінальних сенсаціях та реальних прикладах практики» (к. ю. н., доцент Олександр Курман).

В межах заходу планується відвідування Криміналістичного полігону та музею.

Бажаючим потрібно зареєструватися

Адресу місця, де будуть проходити зустрічі, ми надішлемо електронною поштою після реєстрації.
Будемо раді бачити саме Вас!

Бережіть себе та до зустрічі!