Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > До дня Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проведено Спартакіаду серед студентів

Із 15 по 17 листопада 2023 року до дня Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого було проведено Спартакіаду серед студентів. Мета заходу – залучення студентської молоді до здорового способу життя, пропаганда занять масовими видами спорту серед студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

До програми Спартакіади входили такі види спорту:

• настільний теніс (чоловіки, жінки)
  • підтягування на перекладині
  • спеціальна фізична підготовка (комплексно-силова вправа)
  • програма «Functional battle»
  • боротьба

Спортсменів привітали ректор університету Анатолій Гетьман, проректор з навчально-методичної роботи Олег Ярошенко, проректор з навчально-виховної роботи та соціального розвитку Олексій Нестерович та завідувач кафедри фізичного виховання Олександр Попрошаєв.

У вітальній промові ректор зазначив: «Сьогодні подвійне свято – День студента и день Університету. Традиційно в цей день ми проводили багато різних заходів. Але у зв’язку з безпековою ситуацією сьогодні обмежили їхню кількість. Дякуючи нашим захисникам, маємо можливість проводити спортивні змагання. У такий складний час важливо, аби наша нація зміцнювалась та розвивалась. А спорт загартовує не тільки тіло, а й дух. Бажаю вам сьогодні перемоги у змаганнях, а всім нам перемоги у війні. Щоб ми могли спокійно працювати, вчитися, займатися науковою, спортивною діяльністю – жити у вільній і мирній країні!».

Змагання проходили відповідно до діючих правил. Переможців Спартакіади було визначено за особистими результатами окремо серед чоловіків та жінок. Ними стали:

– настільний теніс

чоловіки: 1 місце – Олександр Налбат, 2 місце – Богдан Безрук, 3 місце – Вадим Шахматенко;

жінки: 1 місце – Валерія Фесенко, 2 місце – Анна Когут, 3 місце – Анна Костенко;

– підтягування на перекладині

чоловіки: 1 місце – Дмитро Лозенко, 2 місце – Олег Сорокін, 3 місце – Михайло Бутко;

жінки: 1 місце – Софія Костенюк, 2 місце – Поліна Бенько, 3 місце – Аліна Томіліна;

– спеціальна фізична підготовка (комплексно-силова вправа)

1 місце – Віолетта Ржевська, 2 місце – Альбіна Голуб, 3 місце – Дарья Дмитренко;

– програма «Functional battle»

1 місце – Валерія Копелець, 2 місце – Дарія Капуста, 3 місце – Альбіна Голуб;

– боротьба (переможці за ваговими категоріями)

чоловіки: 1 місце – Ростислав Кондрат’єв, Михайло Скрипнік, Дмитро Гончаров, Валерій Фесенко, Антон Молчанов, Данііл Іванчук, Дмитро Білецький;

жінки: 1 місце – Валерія Вежновець.

Вітаємо учасників та переможців змагань! Нехай спорт стане невід’ємною частиною вашого життя.